Vrabotuvanje.com - Рецепционер во Кам Имобилиен, подружница хотел Вилиџ Охрид - Охрид, Струга - КАМ ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Рецепционер во Кам Имобилиен, подружница хотел Вилиџ Охрид

Охрид, Струга

Рок за пријавување:

  • КАМ ДОО Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде