Vrabotuvanje.com - Шанкер/ка и келнер/ка - Скопје - ЈО-АН СТАР КАФЕ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шанкер/ка и келнер/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЈО-АН СТАР КАФЕ ДООЕЛ
 

СТАР КАФЕ објавува оглас


​Шанкер/ка и Келнер/ка

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство

Личен профил:

  • Комуникативност
  • Лојалност, чесност, одговорност 
  • Брзина во работењето
  • Тимска работа и професионален однос

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават ​преку полето Брза Апликација.

Контакт телефон 070 800 149.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде