Vrabotuvanje.com - Доставувач со кола (Лисиче) - Скопје - Pizza Delivery Mamma Italiana
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувач со кола (Лисиче)

Скопје

Рок за пријавување:

  • Pizza Delivery Mamma Italiana

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде