Vrabotuvanje.com - Општ работник во производство - Куманово - ДПТУ ЕКСТРА МЕИН БОРИС ДООЕЛ КУМАНОВО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општ работник во производство

Куманово

Рок за пријавување:

 • ДПТУ ЕКСТРА МЕИН БОРИС ДООЕЛ КУМАНОВО
 • Адреса: ул.ЃОРЧЕ ПЕТРОВ бр.4, 1300 Куманово
 • Веб страна: www.extramein.com.mk

 

Oснована во далечната 1994, со само неколку вработени и голем ентузијазам денес Екстра Меин прерасна во модерна компанија со над 150 вработени.


Во текот на нашето работење изградивме силен, препознатлив и конкурентен бренд во месната индустрија. Имиџот на модерна, европски ориентирана компанија го градевме преку континуиран развој и инвестирање во најсофистицирана и најмодерна технологија на производство, со што од година во година ги зголемувавме продуктивноста и стандардот за квалитет на нашите производи.

Екстра Меин денес претставува современа индустрија за месни производи, водена од професионален тим, составен од млад и високо образуван кадар, кој сo сигурен и стабилен чекор ги остварува зацртаните планови и цели поврзани со стратегија за развој.

 

ЕКСТРА МЕИН има потреба од следната работна позиција:

ОПШТ РАБОТНИК ВО ПРОИЗВОДСТВО
 

Потребни квалификации:

 • ССС;
 • Со или без претходно работно искуство;
 • Возачка дозвола Б категорија.

Опис на работно место:

 • Работа во погон,распакување на месо,редење на колбаси.

Личен профил:

 • Комуникативност, организираност и одговорност;
 • Способност за тимска работа;
 • Способност за работа со дадени рокови и работа под притисок;
 • Позитивен став и брзина во работењето;
 • Деловна култура.

Ве покануваме, доколку сте заинтересирани, пратете Ваша апликација со професионална биографија преку полето "Брза Апликација"!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде