Vrabotuvanje.com - Собарки - Хотел Александар 2, ул. Васил Главинов 3, Центар, Скопје - КАРАОРМАН АД СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хотел Александар 2, ул. Васил Главинов 3, Центар, Скопје

Рок за пријавување:

  • КАРАОРМАН АД СКОПЈЕ

Хотел Александар 2 во Центар има потреба да вработи работници за следната работна позиција:

собарКИ во хотел

Потребни квалификации

  • ССС
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Познавање на англиски јазик ќе се смета за предност

Личнен профил

  • Одлични организациски и комуникациски способности
  • Професионален однос кон клиенти
  • Самоиницијативност и посветеност на работата

Опис на работното место

  • Одржување на хигиена во собите и другите простории во хотелот
 

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето "Брза Апликација"

Напомена: Само апликациите на кандидатите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледувани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде