Vrabotuvanje.com - Продавач на телекомуникациски услуги - Скопје - Скопје - Телемонт Сат ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач на телекомуникациски услуги - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Телемонт Сат ДООЕЛ Скопје
 

Ние сме ТЕЛЕМОНТ САТ компанија која се бави со теренска продажба и монтажа на телекомуникациски услуги.

Нашата работа е да им помогнеме на корисниците да донесат вистинска одлука при изборот на телекомуникациски услуги.

 

ПРОДАВАЧ НА ТЕЛЕКОМУНИКАЦИСКИ УСЛУГИ
Реон: Скопје

НИЕ ВИ НУДИМЕ:

 • Договор за вработување на неопределено време и пријавување од првиот ден;
 • Минимална плата од 30,000 денари плус провизија од продажба, со можна заработка повеќе од 60,000 денари.
 • Динамична работа;
 • Можност за напредување;
 • Ви нудиме најсовремена обука со постојана едукација и обука која ќе ви овозможи да станете топ-продавач;

ОД ВАС СЕ ОЧЕКУВА:

 • Посредување во продажба на телекомуникациски услугите на нови и постоечки корисници;
 • Постигнување на поставените продажни цели;
 • Информирање на корисниците за услугите, цените, условите за соработка и тековните промоции;
 • Анализа на потребите и барањата на корисниците со цел да се создаде најдобра понуда;

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ И ВЕШТИНИ:

 • Минимум IV степен на стручно образование во која било насока;
 • Комуникациски вештини;
 • Енергија, упорност и желба за напредок;

 

Испратете го Вашето CV преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде