Vrabotuvanje.com - Администратори – Германски јазик - Скопје - Друштво за трговија и услуги СЗУ ГМБХ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратори – Германски јазик

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за трговија и услуги СЗУ ГМБХ ДООЕЛ Скопје

Kомпанијата СЗУ ГмбХ ДООЕЛ Скопје како членка на СЗУ Групацијата се занимава со процена на штети од автомобилската индустрија.

Покрај централата која што се наоѓа во Германија, Баварија распространета е низ цела Европа и во други земји.
 

АДМИНИСТРАТОРИ - Германски јазик

Потребни квалификации:

  • Напредно зборување и пишување на германскиот јазик (минимум B2-C1 ниво)
  • Познавање на работа со компјутери
  • Подготвеност за тимска работа
  • Организираност и одговорност кон доверените задачи

Што нудиме:

  • Одлични работни услови
  • Работно време од понеделник до петок ( 07:00 -15:00 ;08:00 -16:00;11:00 -19:00)
  • Конкурентна плата

Доколку сакате да дознаете нешто повеќе за нас, нашите услови или пак да станете дел од нашиот тим, пишете ни или испратете ни ја Вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде