Vrabotuvanje.com - Административен службеник - Скопје - БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен службеник

Скопје

Рок за пријавување:

 • БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ Скопје


Поради зголемен обем на работа имаме потреба од 

АДМИНИСТРАТИВЕН СЛУЖБЕНИК

Работни задачи:

 • Подготовка на фактури и понуди 
 • Книжење на влезни фактури и изводи
 • Сложување на картици со коминтенти и наплата на долгови
 • Електронско банкарство
 • Прием и проследување на документи
 • Набавка на канцелариски материјали и други средства за работа

Бараме:

 • Кандидатите треба да имаат работно искуство од минимум 2 години на иста или слична работна позиција
 • Работење во Microsoft Office
 • Способност за тимска работа
 • Подготвеност за работа во динамична работна атмосфера

Работно време од 08 до 16 часот


Заинтересираните кандидати може да ја испратат својата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде