Vrabotuvanje.com - Администратор - Центар-Скопје - Друштво за ветеринарни услуги ВЕТЕРИНАРЕН ЦЕНТАР ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор

Центар-Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за ветеринарни услуги ВЕТЕРИНАРЕН ЦЕНТАР ДООЕЛ Скопје
 • Адреса: КОЗАРА 64-1 ЦЕНТАР СКОПЈЕ - ЦЕНТАР, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.veterinarencentar.mk

 

Во Ветеринарн центар, работиме напорно за да им обезбедиме на нашите клиенти и нивните придружници на животни ветеринарна нега и услуги на клиентите кои не само што ги надминуваат очекувањата, туку придонесуваат за врската што ја имате со вашето домашно милениче. Ние го правиме ова со посветеност на сочувствителни, прогресивни и достапни ветеринарни услуги кои вклучуваат најсовремена технологија, регенеративна терапија, продолжени часови и итна нега.

 

АДминистратор

 

Квалификации: 

 • Диплома за завршено средно училиште
 • Познавање на компјутерски и релевантни софтверски апликации
 • Познавање на општи административни и службени постапки
 • Познавањето на ветеринарна терминологија и процедури претставува предност

Работни обврски: 

 • Прием и упатување на пациентите
 • Регистрација на нови пациенти според утврдените протоколи
 • Организација на распоред на закажување
 • Реализација и евиденција на наплата ( користење на софтверско решение и фискален апарат)
 • Телефонска и емаил комуникација
 
Клучни компетенции и вештини:
 • Одлични комуникациски вештини
 • Навремено и точно управување со информации
 • Планирање и организирање
 • Точност и иницијатива
 • Тимска работа
 • Прилагодливост и доверливост
Вашето CV+мотивациско писмо+фотографија испратете ги преку полето "Брза Апликација"
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде