Vrabotuvanje.com - Повик за аплицирање за стипендија - Битола - КРОМБЕРГ & ШУБЕРТ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Битола
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Повик за аплицирање за стипендија

Битола

Рок за пријавување:

  • КРОМБЕРГ & ШУБЕРТ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Битола

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде