Vrabotuvanje.com - Оператор во производство - Скопје - ТЕХНОТРАНС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во производство

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТЕХНОТРАНС ДОО

Технотранс е водечка логистичка компанија која работи во Македонија повеќе од 15 години. Партнери сме на неколку глобални компании. Нашиот успешен тим е составен од вработени кои имаат знаења, вештини и тежнеат кон тимската работа со што остваруваат врвни резултати и поставуваат високи стандарди во работењето. Како компанија која исклучително ги цени своите вработени ние постајоно инвестираме во нивен развој и унапредување на условите за работа.

Во моментов поради планско зголемување на оперативните капацитети бараме мотивирани кандидати кои би се приклучиле на нашиот тим.

ОПЕРАТОР ВО ПРОИЗВОДСТВО

Работни обврски: 

 • Оперирање со машини во производство
 • Ажурирање на податоци
 • Повремена проверка на квалитетот на производите
 • Работа според зададени работни инструкции и почитување на стандардизирана работа
 • Работа според зададени стандарди за безбедност
 • Дополнителни задачи и одговорности коишто ќе бидат дефинирани од страна на Супервизор

Услови: 

 • Способност за тимска работа во динамична средина
 • Самоиницијативност, темелност, енергичност и целосна посветеност на работата
 • Организираност и одговорност
 • Подготвеност за работа во смени
 • Способност за следење на инструкции за работа и работни упатства 
 • Прецизност и точност во извршувањето на работните задачи 

Што нудиме? 

 • Фиксен и варијабилен надоместок на плата кој надминува 30.000 денари со можности за зголемување и голема дополнителна заработка
 • Работа во добра работна средина и атмосфера
 • Стабилна работа со можност за напредок 
 • Осигурани на полно работно време 
 • Обезбеден квалитетен топол оброк 
 • Годишен одмор
 • Исплата на регрес за годишен одмор
 • Повеќе пати во годината обезбедени бесплатни пакети производи

Аплицирајте со испраќање на вашата кратка биографија преку ПОЛЕТО ЗА БРЗА АПЛИКАЦИЈА или на тел. број 078 / 256 679

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде