Vrabotuvanje.com - Дилери и инспектори - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дилери и инспектори

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso
Casino FlaminGo Skopje објавува оглас за        
 

ДИЛЕРИ И ИНСПЕКТОРИ

со работно искуство

Плата во зависност од квалификациите и искуството на кандидатот.

Нудиме можност за напредување во кариерата.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде