Vrabotuvanje.com - Тим Лидер - Исток (Гевгелија, Кавадарци, Неготино, Ново Село, Радовиш, Струмица, Валандово, Велес) - Гевгелија, Кавадарци, Неготино, Ново Село, Радовиш, Струмица, Валандово, Велес - Финансиско друштво ФЛЕКС КРЕДИТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Тим Лидер - Исток (Гевгелија, Кавадарци, Неготино, Ново Село, Радовиш, Струмица, Валандово, Велес)

Гевгелија, Кавадарци, Неготино, Ново Село, Радовиш, Струмица, Валандово, Велес

Рок за пријавување:

  • Финансиско друштво ФЛЕКС КРЕДИТ ДОО

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде