Vrabotuvanje.com - Работнички во производство - Скопје - ЏАНВИКИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работнички во производство

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЏАНВИКИ ДОО

 

За нас:

Се занимаваме  со преработка, производство и трговија на големо со овошје, како и на зеленчук.  Поседуваме и магацини за храна и производи за широка потрошувачка, како и индустриски ладилници.

Производите се во класата на деликатеси, користени се висококвалитетни суровини,  за кое придонесува  изгледот, пакувањето и вкусот. Од самиот почеток на преработка имплементиран е и сертифициран НАССР.

Седиштето на компанијата се наоѓа во Петровец, моментално компанијата брои повеќе од 30 тина вработени со тенденција за пораст.

За таа цел во одделот за производство се отворени работни позиции за работнички за паковање на кондиторски производи.

Локација: Петровец, Скопје

Ги повикуваме сите заинтересирани  кои сакаат да работат во пријатна и динамична атмосфера и одлични работни услови да се пријават преку полето Брза Апликација.

Телефон за контакт: 071 325 705

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде