Vrabotuvanje.com - Асистент во администрација (за дирекција во Скопје) - Скопје - БИМА-ЛОГИСТИКА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент во администрација (за дирекција во Скопје)

Скопје

Рок за пријавување:

 • БИМА-ЛОГИСТИКА ДООЕЛ
 • Адреса: Гоце Делчев бр.34, 2000 Штип

БИМА Логистика е компанија специјализирана за увоз, дистрибуција, маркетинг и продажба на производи за широка потрошувачка и официјален застапник за реномираните брендови: Elephant, Corny,Trolli,BIP, Zaini , Adriana, Jabolcelo, и други,

Асистент во Администрација ( За дирекција во Скопје )

ОДГОВОРНОСТИ:

 • Навремено прибирање на Комерцијални трошоци ( гориво, патарини, дозволен буџет...)и соодветно евидентирање на истите во софтверски деловен систем.
 • Изготвување на месечни репорти за комерцијални и логистички трошоци.
 • Неделна анализа на репортинг за посети од Комерција и ажурирање на рути по Комерцијалист.
 • Ажурирање и надградба на шифри на артикли и логистичка дата во софтверскиот деловен систем.
 • Ажурирање на каталози и подготовка и координација на процес за лепење на декларации

АКО СТЕ ЗАИНТЕРЕСИРАНИ ДА БИДЕТЕ ДЕЛ ОД НАШИОТ ТИМ ОЧЕКУВАМЕ ДА ГИ ИМАТЕ СЛЕДНИВЕ КВАЛИФИКАЦИИ И КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • ССС од областа на Економија.
 • Организациски и комуникациски вештини.
 • Ориентираност на Точноста и Конзистентноста.
 • Тимски играч, Отворен и Флексибилен.
 • Позитивен пристап, Љубезност и учтивост.

Нудиме мотивирачка основна плата и дополнителни бонуси.


Аплицирајте на следната e-mail адреса: martin.cuckov@bima-logistic.com најдоцнa до 17.06.2024. со Назнака/Subject: АСИСТЕНТ НА АДМИНИСТРАЦИЈА и ќе бидете исконтактирани од тимот на Бима Логистика.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде