Vrabotuvanje.com - Административен работник - Битола - Кала Биро ДООЕЛ - ΗΑPPENING
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен работник

Битола

Рок за пријавување:

  • Кала Биро ДООЕЛ - ΗΑPPENING
  • Адреса: Шералти, 6, 7000 Битола

Моден бренд за женска гардероба лоциран во Битола
вработува:

Административен работник


Потребни квалификации:

  • Вреден работник
  • Компјутерски вештини
  • Англиски јазик
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност


Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да аплицирате со испраќање на вашето CV со очекувана плата на info@kalabiro.mk или преку полето "Брза Апликација".

Контакт тел.:075425171

КАЛА БИРО ДООЕЛ
ШЕРАЛТИ 6
БИТОЛА

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде