Vrabotuvanje.com - Келнерки - Скопје, Визбегово - Gaming Profesional
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје, Визбегово

Рок за пријавување:

  • Gaming Profesional
  • Адреса: ул. 8 бр. 12 Визбегово, 1200 Скопје

Casino Star има потреба од следната позиција:

КЕЛНЕРКИ
Реон: Скопје, Визбегово

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование;
  • Со или без претходно работно искуство;
  • Основно познавање на англиски јазик.
     

Плата во висина од 43.000 мкд.

Обезбедена обука во рок од 2 дена.

Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација или на следната адреса: bekimshoshi@hotmail.com.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде