Vrabotuvanje.com - Администратор - продавач и Магационер - Аеродром - Скопје - ПНЕУМАТИК
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор - продавач и Магационер - Аеродром

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПНЕУМАТИК

Пнеуматик е дел од групацијата ТДА Трејд основана уште во 1991 година како увозник и дистрибутер на пневматици (гуми) за сите видови на возила. Во изминативе 30 години постоење, компанијата е постојано рангирана во 200-те најуспешни субјекти во Македонија.

Денес, располага со вкупно четири сопствени салони во Скопје, еден во Битола и еден во Тетово, како и дистрибутерска мрежа низ целата држава. Официјален застапник е за гуми од брендовите GoodYear, Dunlop, Michelin, Cooper Tires, Kelly, Nankang, Sava, Pirelli, Fulda, Tigar, BKT, Sailun и други брендови за патнички возила, моторцикли, како и специфична земјоделска и индустриска механизација.

Пнеуматик вработува!

Пнеуматик - Аеродром има потреба од вработување на

АДМИНИСТРАТОР - ПРОДАВАЧ
 

Нудиме:

 • Редовно вработување со сите придонеси
 • Редовна месечна плата и солидни примања
 • Исплата на К-15
 • Годишни бонуси и зголемување на плата по заслуга
 • Работно време во една смена

Потребни квалификации:

 • Завршено минимум средно образование;
 • Основни компјутерски способности;
 • Работно познавање на англиски јазик;
 • Пожелно е искуство во продажба и CFMA (но, не е неопходно);
 • Одлични организациски способности.

 

Информации за компанијата – www.pneumatik.mk

Локација – Аеродром, бул. Србија, бр. 43

Слободни работни места – 1

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Пнеуматик - Аеродром има потреба од вработување на

МАГАЦИОНЕР
 

Нудиме:

 • Редовно вработување со сите придонеси
 • Редовна месечна плата и солидни примања
 • Исплата на К-15
 • Годишни бонуси и зголемување на плата по заслуга
 • Работно време во една смена

Потребни квалификации:

 • Завршено минимум средно образование,
 • Пожелно е искуство во логистика и основни компјутерски способности,
 • Уредност, посветеност и сериозност во работата

Информации за компанијата – www.pneumatik.mk

Локација – Аердром, бул. Србија, бр. 43

Слободни работни места – 1

 


 

 

 

 

 

Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат наведените квалификации потребно е да достават своја биографија (CV) најдоцна до 17.06.2024 година.

Ги охрабруваме сите заинтересирани кандидати да аплицираат за новоотвореното работно место. Телефонските јавувања нема да бидат земени во предвид. Само кандидатите кои ќе бидат повикани на разговор ќе бидат лично контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде