Vrabotuvanje.com - Готвач/ка - Скопје - ИГ-ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ИГ-ГРУП ДООЕЛ

ИГ-ГРУП ВРАБОТУВА:

ГОТВАЧ/КА

Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование 
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност
 • Развиени комуникациски вештини
 • Организираност, креативност и педантност
 • Професионалност и работна етика

Работни задачи:

 • Раководење со целокупната организација на работата и вработените во кујната
 • Одржување на ред и дисциплина при работата во кујна
 • Иновативност за составување список на јадења и мени
 • Организација на план за работа, распоред на работата и работните задачи на вработените во кујната
 • Контрола на квалитетот на јадењата

Ние нудиме:

 • Редовни месечни примања
 • Одлични услови за работа
 • Позитивна работна атмосфера
 • Платата може да прогресира согласно перформансите и позитивните резултати во извршувањето на работните обврски
 

Доколку сметате дека ова е вистинската работа за Вас, Ве молиме испратете го Вашето CV преку полето Брза Апликација. Контакт телефон: 070-262-740
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде