Vrabotuvanje.com - Оператор на екструдер машина - Скопје и Кавадарци - ИПРОТЕКС Технички Текстил ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор на екструдер машина

Скопје и Кавадарци

Рок за пријавување:

 • ИПРОТЕКС Технички Текстил ДООЕЛ
 • Адреса: ТИРЗ бр.15, Илинден, 1041 Скопје

Iprotex е формирана со седиште во Германија од 1999 година.
Ипротекс групацијата всушност брои 9 локации низ целиот свет.
Компанијата се занимава со производство и продажба на производи за автомобилската индустрија, технички текстил и термоизолациони материјали, во шест различни земји.
Меѓународната ориентација е дел од нашата корпоративна политика со цел да бидеме блиски до нашите клиенти и пазари низ целиот свет. На овој начин гарантираме флексибилност, брзина на дејствување и ефикасни синџири на снабдување.

ТИМОТ НА ИПРОТЕКС ТЕХНИЧКИ ТЕКСТИЛ ДООЕЛ СЕ ПРОШИРУВА!

​ 

ВРАБОТУВА:

ОПЕРАТОРИ НА ЕКСТРУДЕР МАШИНА
во автомобилска индустрија

(РЕОН СКОПЈЕ И КАВАДАРЦИ)

Потребни квалификации:

 • Претходно работно искуство во производствена средина (пожелно е искуство во полето на автомобилската индустрија)
 • Средно стручно образование
 • Мотивација за надградување на работните вештини

Личен профил:

 • Висок степен на одговорност, ефективност и ефикасност
 • Организациски способности
 • Динамичност, мотивираност, иницијативност
 • Флексибилност и адаптибилност
 • Тимско работење и кооперативност

Услови за работа:

 • Колегијална и пријателска работна атмосфера;
 • Редовни месечни примања (ПЛАТА ПО ДОГОВОР);
 • ​Исплата на додатоци на плата согласно позитивните законски прописи;
 • Редовен работен однос со 8-часовно работно време, сменска работа- турнус (три смени);
 • Обезбеден транспорт од и до работното место и храна и
 • Можност за лично и професионално надоградување.

Напомена:

Во согласност со Законот за заштита на лични податоци со самото испраќање на Вашата апликација согласни сте вашите податоци да се чуваат, обработуваат и користат исклучиво за целите на регрутација и селекција.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде