Vrabotuvanje.com - Оператори за хемиски премази - Велес, Куманово, Скопје, Свети Николе - Johnson Matthey
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори за хемиски премази

Велес, Куманово, Скопје, Свети Николе

Рок за пријавување:

 • Johnson Matthey
 
 
Оператори за хемиски премази
Локација: Велес, Куманово, Скопје, Свети Николе
 

Џонсон Мети има потреба од Оператори за хемиски премази кои ќе се придружат на Одделот за производство во фабриката во Скопје.
 
Нудиме работа во високоразвиена динамична работна средина, со воспоставени системи и стандарди за квалитет, имплементирани процедури за заштита и безбедност  при работа.

 
Главни одговорности:
 • Производство на хемиски премаз во согласност со дадени спецификации и следење на истите
 • Следење на распоредот и активностите на тимот во насока за навремено исполнување на барањата на производството;
 
Потребни квалификации за работното место:
 • Работно искуство во производствена или средина со хемиски процеси ќе се смета за предност;
 • Способност да се реагира брзо на промените во врска со потребите на бизнисот во различни производствени области;
 • Основни компетенции во користење на MS Office апликации (Word, Excel) и
 • Познавањето на говорен и пишан англиски јазик ќе се смета за предност.
   
Ние Ви овозможуваме:
 • Солидна плата со надоместоци над законски предвидените износи;
 • Обезбедена храна и превоз;
 • Колективно осигурување од незгода 24/7;
 • Приватно здравствено осигурување;
 • Попусти и бенефиции во мрежата на трговци соработници;
 • SportMaster членство;
 • Исплата на бонуси (исполнети таргети) и систем на признанија (Say Thanks program);
 • Можности за посета на обуки и личен професионален развој.

*Позицијата подразбира работа во три смени.

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде