Vrabotuvanje.com - Хигиеничар во Кам Имобилиен, подружница хотел Вилиџ Охрид - Охрид - КАМ ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар во Кам Имобилиен, подружница хотел Вилиџ Охрид

Охрид

Рок за пријавување:

  • КАМ ДОО Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде