Vrabotuvanje.com - Магацински работник - Скопје - ЕУРО ТАБАК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕУРО ТАБАК ДОО

 

Eуротабак е компанија која се стреми да биде претпочитан избор за дистрибутер на принципалите и на клиентите во земјата со модерен и ефикасен дистрибутивен систем, најголема покриеност на продажни места, најбрз пробив на пазарот, извонредна грижа за клиентите и големо портфолио на производи со врвен квалитет за крајните потрошувачи.

Еуротабак има потреба од Магацински работник во Скопје

Локација: Скопје
Оддел: Логистика
Рок за пријавување: 24.07.2024
Позиција: 2
 
Цел на работното место:
Рачно носи, товара и истовара стоки и материјали во магацинот, врши складирање на стоки и материјали и ја помага доставата.
 

Oсновни одговорности:

 • Ракува со стока(редење, пакување, сортирање, растовар и утовар).
 • Одржување на магацин
 • Пренесува и отстранува растур, кало и друг вид на отпад.
 • Врши контрола врз квалитетот на влезните и на излезните материјали и се грижи ниту еден оштетен материјал да не биде испорачан ниту примен во магацинот.
 • По потреба управува со вилушкар, рачна товарна количка или товарно возило.

Услови за работа:

 • Редовна месечна плата;
 • Полно работно време- 40 часа;
 • Пријатна работна атмосфера;
 • Работа на определно време;
 • Обезбени услови за работа со сите потребни метеријално-технички средства;

Потребни квалификации:

 • Средно образование
 • Возачка дозвола, Б категорија
 • Од 0-1 година искуство во вршење на општи, физички работи
 • Комуникациски вештини
 • Општо познавање на модерната комуникациска технологија
 
Како да аплицирате:
Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, аплицирајте за оваа позиција на нашата веб страна http://eurotabak.com.mk/kariera/, и ќе бидете исконтактирани од тимот на Човечки Ресурси на  Еуро Табак.
 
Краен рок за аплицирање: до 24.07.2024
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде