Vrabotuvanje.com - Техничар на слот машини - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничар на слот машини

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso

КАЗИНО ФЛАМИНГО СКОПЈЕ 
Има потреба од проширување на својот тим,на работно место

ТЕХНИЧАР НА СЛОТ МАШИНИ
 

Услови за извршување на работните задачи:
  • Степен на образование :СРЕДНО
  • Со или без работно искуство(претходно работење во истата област ќе се смета за предност)
  • Основно познавање на англиски јазик
  • Општо познавање Microsoft Office ( Excel, Word)

Потребни  вештини:
•   Тимско работење
•   Комуникативна, одговорна и лојална личност
•   Посветеност кон работата
•   Љубезност и позитивен став
 
  • Почетни месечни примања од 37.000-42.000 денари со можност за брз напредок
  • Обезбеден оброк, пијалоци и униформа за работа
 

Испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде