Vrabotuvanje.com - Магационер за набавка и логистика - Скопје - БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магационер за набавка и логистика

Скопје

Рок за пријавување:

 • БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ Скопје


Фирма за хигиена има потреба од

МАГАЦИОНЕР ЗА НАБАВКА И ЛОГИСТИКА

Работни задолженија:

 • Планирање, организација и управување со процес на набавка на материјали за водовод, електроматеријали, браварија, столарија за понатамошна употреба
 • Обезбедување оптимални залихи на производи од добавувачи
 • Оптимизација и унапредување на процесот на набавки
 • Унапредување на соработка со добавувачи
 • Континуирано подобрување комерцијални и логистички услови за соработка

Потребни квалификации:

 • Одлични аналитички и логистички способности
 • Организациски способности Способност за решавање на проблеми Одговорност, доверливост и кооперативност
 • Работа на компјутер - Microsoft Word,Excel (основно познавање)
 • Возачка дозвола - Б категорија
 • Посветеност, педантност и темелност во извршување на работните обврски
 • Висока работна етика

Работни услови:

 • Работно време: од понеделник до петок 08:00-16:00

 

За дополнителни информации контакт тел.070208032

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде