Vrabotuvanje.com - Електротехничар - Скопје - ФЛУИД ПРОЕКТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електротехничар

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФЛУИД ПРОЕКТ ДОО
  • Адреса: Радишанска 114, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.fluidproject.mk
Ние сме водечка компанија во областа на третман на вода за домашна и индустриска употреба. Покрај третман на вода, Ви нудиме консатлинг услуги, проектирање и изведба, како и сервис и одржување на сите услуги и производи кои Ви ги нудиме.

Флуид проект ДОО има потреба од:

Електротехничар

Основни квалификации на кандидатот:

  • со или без работно искуство, доколку е со работно искуство ке се вреднува
  • со завршена ССС
  • можност за брз развој и напредок

Што нудиме?

Флуид проект ви нуди пријатна работна атмосфера, организиран превоз, договор на неопределно време, редовна плата не помала од просечната во Р.С.Македонија

 

Испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде