Vrabotuvanje.com - Дистрибутер/Возач - Територија на Р.Македонија - ЕУРО ТООЛС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер/Возач

Територија на Р.Македонија

Рок за пријавување:

 • ЕУРО ТООЛС

EURO TOOLS – СКОПЈЕ, Компанија со основна дејност продажба и дистрибуција на материјали, 
алати и опрема за заштита при работа, има потреба да вработи:

ДИСТРИБУТЕР/ВОЗАЧ
(За Територија на Република Македонија)

Потребни квалификации:
 • Со живеалиште во Скопје 
 • Пожелно претходно работно искуство во дистрибуција
 • Возачка дозвола Б-категорија;
 
Профил на личност:
 • Висок степен на одговорност, ефикасност и ефективност;
 
Одговорности и задачи:
 • Достава на роба;
 • Земање повраток на роба;
 • Комплетирање заверена документација на доставена и вратена роба;
 • Секојдневно пополнување на потребни формулари ( патен лист );
 • Грижа за техничката и хигиенската исправност на возилото;
 • Одговорнорност за навремена и точна достава на робата до крајната цел;
 • Одговорност за товарената и вратената роба во возилото;
 • Одговорност за протокот на документација ( фактури, повратници и сл. ).

Својата Професионална биографија (CV), можете да ја испратите преку полето Брза Апликација со задолжителнa назнака
" ДИСТРИБУТЕР – ВОЗАЧ"

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде