Vrabotuvanje.com - Администратор во благајна и финансии - Скопје - RR2 Infinitum DOOEL
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор во благајна и финансии

Скопје

Рок за пријавување:

 • RR2 Infinitum DOOEL

Нашата компанија RR2 INFINITUM DOOEL со повеќе од 20 години искуство како провајдер на логистички услуги во глобалната размена на стоки со копнен транспорт LTL&FTL, воздушен транспорт и логистика на товари преку бродови и возови, решенија за логистика и менаџмент на веригата на снабдување, како и увоз и извоз и складирање со книга (JCS). Нашите услуги со висока додадена вредност овозможуваат неинтерриптиран тек на стоки, додека веригите на снабдување остануваат лаки и оптимизирани за успех. Нашите компании имаат водечка позиција и обширно искуство во технологија, потрошувачки производи, логистика на големо (тутун, алкохол итн.), транспорт со специфични барања и логистика прилагодена на вашите потреби.

АДМИНИСТРАТОР ВО БЛАГАЈНА

Потребни квалификации:

 • ССС / ВСС ќе се смета како предност;
 • Претходно работно искуство на иста или слична работна позиција;
 • Познавање од финансиски работи;
 • Познавање на англиски јазик;
 • Познавање на MS Office работни програми.

Одговорности и задачи:

 • Припрема и изработка на документи/фактури;
 • Евиденција и архивирање на документи;
 • Водење на благајна.

Личен профил:

 • Организираност и одговорност;
 • Одлични комуникациски вештини;
 • Способност за индивидуална и тимска работа;
 • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност.

Компанијата нуди:

 • Одлични услови и тимска работа во средина со амбициозен и професионален тим;
 • Работа во две смени;
 • Континуирана обука од страна на компанијата.

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации, Ве покануваме да испратите Ваша лична биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде