Vrabotuvanje.com - Електротехничар - Охрид, Велес, Битола - Охрид, Велес, Битола - НефроПлус
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електротехничар - Охрид, Велес, Битола

Охрид, Велес, Битола

Рок за пријавување:

  • НефроПлус

  

 
ПЗУ Нефроплус – Центар за дијализа , имаат потреба од
 
1 (еден) ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР за подружница Охрид
1 (еден) ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР за подружница Велес

1 (еден) ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР за подружница Битола
 


Договор за работа на определено време од 3 (три) месеци, со можност за продолжување на истиот.
 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ
  • ССС во струката
  • Работно искуство не е потребно
  • Посветеност и темелност во извршување на работни задачи
  • Висока работна етика
  • Познавање на работа со компјутери
  • Флексибилност
  • Работно време од 40 часа неделно
  • Пожелно - возачка дозвола Б категорија

 

Кратката биографија со фотографија и Писмото за мотивација, доставете ги преку полето Брза Апликација.

По завршувањето на огласот, само апликантите кои ги исполнуваат условите и ќе поминат предселекција, ќе бидат повикани на интервју.

Дискрецијата на апликантите е загарантирана!

Ве очекуваме!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде