Vrabotuvanje.com - Партнери за достава на поштенски пратки со сопствени товарни возила - Скопје - RR2 Infinitum DOOEL
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Партнери за достава на поштенски пратки со сопствени товарни возила

Скопје

Рок за пријавување:

 • RR2 Infinitum DOOEL

Нашата компанија RR2 INFINITUM DOOEL со повеќе од 20 години искуство како провајдер на логистички услуги во глобалната размена на стоки со копнен транспорт LTL&FTL, воздушен транспорт и логистика на товари преку бродови и возови, решенија за логистика и менаџмент на веригата на снабдување, како и увоз и извоз и складирање со книга (JCS). Нашите услуги со висока додадена вредност овозможуваат неинтерриптиран тек на стоки, додека веригите на снабдување остануваат лаки и оптимизирани за успех. Нашите компании имаат водечка позиција и обширно искуство во технологија, потрошувачки производи, логистика на големо (тутун, алкохол итн.), транспорт со специфични барања и логистика прилагодена на вашите потреби.

Во моментов има потреба од:

ПАРТНЕРИ ЗА ДОСТАВА НА ПОШТЕНСКИ ПРАТКИ
со сопствени товарни возила за град Скопје

Опис на работната позиција:

 • Транспорт на роба од централен магацин до нашите клиенти со сопствено возило 
 • Превоз на роба, преземање и доставување на писма
 • Навремено пристигнување на место за прием и достава на писма
 • Почитување на законските правила од областа и безбедноста во сообраќајот
 • Внимавање да не дојде до оштетување при транспортот на робата
 • Одговара за работата во рамките на своите овластувања
 • При вршење на транспортот редовно комуницира и извршува други работи кои ќе му бидат доверени од страна на раководителот

Потребно образование, работно искуство и квалификации:

 • Средно стручно образование
 • Возачка дозвола Б и Ц категорија

Ние нудиме:

 • Загарантиран приход 750€
 • Одлични услови и тимска работа во средина со амбициозен и професионален тим
 • Континуирана обука од страна на компанијата

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации, Ве покануваме да испратите Ваша лична биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде