Vrabotuvanje.com - Сервисер за моторцикли - Скопје - ДИНАМИКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисер за моторцикли

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДИНАМИКС ДОО
  • Адреса: Франклин Рузвелт бб, 1000 Скопје

 


ДИНАМИКС ДОО

има потреба од следните работни позиции:

СЕРВИСЕР За скутери и моторцикли


Локација: Скопје
 


Потребни квалификации: 

  • Со и без претходно работно искуство;
  • Поседување возачка дозвола А и Б – категорија;
  • Пожелно е основно познавање на  англиски јазик (говорно).


Посакувани способности и вештини:

  • Организираност и одговорност;
  • Способност за тимска работа;
  • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
  • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.

​Почетна плата во висина од 30000 мкд.

Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате погоренаведените критериуми, Ве покануваме да ја испратите Вашата кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Ве очекуваме!

 

 

 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде