Vrabotuvanje.com - Рачен пакувач во магацин - Скопје - ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Рачен пакувач во магацин

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО

 

ФИТОФАРМ ПЛУС  е реномирана фармацевтска компанија, која во рамките на својата деловна определба како клучен столб го има поставено индустриското производство и продажба на козметички производи, додатоци во исхраната, хербални  производи и медицински помагала.
 
ФИТОФАРМ ПЛУС, фармацевтско – козметичка индустрија, го проширува својот тим на следната работна позиција:

РАЧЕН ПАКУВАЧ ВО МАГАЦИН

 
Потребни квалификации:
 • ССС;
 • Претходно искуство во областа ќе се смета за предност;
 • Познавање на MS Office ;
 • Поседување на возачка дозвола Б –категорија (Активен возач).

Основни задачи и одговорности:

 • Подготовка (пакување) на производи ;
 • Контрола на спакувани производи за продажба;
 • Тековни работи во магацин.

Ние нудиме:

 • Редовна месечна плата
 • Редовна исплата на регрес за годишен одмор
 • Пријатна работна атмосфера

Работно време:

 • од понеделник до петок од 08 до 16 ч
 • Државните и верските празници се неработни

 

 

 
Само кандидатите што ќе влезат во потесен избор ќе бидат контактирани.
Со доставата на мојата биографија се согласувам компанијата да ги обработува моите лични податоци за цели на пополнување на отворената работна позиција за која конкурирам.
 

Аплицирајте преку Брзата Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде