Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка во производствен погон - Скопје - ВИТАЛИА Никола и др. доо
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка во производствен погон

Скопје

Рок за пријавување:

  • ВИТАЛИА Никола и др. доо

ВИТАЛИА Никола ДОО, лидер во производство на здрава храна објавува слободно работно место на позиција:

ХИГИЕНИЧАР/КА во производствен погон

Потребни квалификации:

  • ССС;
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност.

Личен профил

  • Дисциплиниран, вреден и внимателен при работењето;
  • Посветеност на работата;
  • Минимум 18 години старосна граница.

Ви нудиме:

  • Платени патни трошоци;
  • Обезбеден оброк;
  • Исплата на регрес за годишен одмор;
  • Работа во две смени.

Доколку сакате да бидете дел од успешниот тим на Виталиа, постојано да го надградувате вашето знаење и сте подготвени да го прифатите предизвикот, испратете ни ја вашата кратка биографија (CV) и мотивационо писмо.

Само избраните кандидати ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде