Vrabotuvanje.com - Одржувач на систем за ГЛКВ (греење, ладење, климатизација и вентилација) - Охрид - МАКОТЕН ДООЕЛ Охрид
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Одржувач на систем за ГЛКВ (греење, ладење, климатизација и вентилација)

Охрид

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Охрид
Miniso
Казино Фламинго Охрид, Хотел Парк
 

ВРАБОТУВА ОДРЖУВАЧ НА СИСТЕМ ЗА ГЛКВ ( греење, ладење, климатизација и вентилација )

високи и редовни месечни примања
одлични можности за напредување
обезбедена храна и превоз
работа во светски позната и призната компанија

Испратете го вашето CV на apliciraj@casino-f.com

Казино Фламинго Охрид - ТИМ НА КОЈ ЌЕ САКАТЕ ДА МУ СЕ ПРИДРУЖИТЕ!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде