Vrabotuvanje.com - Магацински работници - Скопје - ПЕКАБЕСКО АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работници

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПЕКАБЕСКО АД


Производителот на сувомесни производи и трговец на големо со прехрамбени производи ПЕКАБЕСКО ад заради остварување на целите ви нуди слободни работни позиции:

МАГАЦИНСКИ РАБОТНИЦИ - 4 ИЗВРШИТЕЛИ

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

 • ССС – Средна стручна подготовка
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност
 • Комуникациски способности
 • Трудољубиви со желба за работа
 • Способност за тимска работа
 • Основно познавање компјутерски вештини

Работни услови:

 • Работниот процес се одвива на температура од околу +4 до -18 степени
 • Работниот однос се склучува на определено време од 3 месеци ( со можност за продолжување )
 • Гарантирана плата од 27.000 ден, дополнителни 6.000 денари по основ на остварување
 • Обезбеден е топол оброк и превоз
 • Работното време е од понеделник – петок, од 11 до 19 часот, сабота по потреба, додека неделното работно време изнесува 40 часа

Напомена:

 • Изборот на кандидатите ќе се изврши во рок од 10 дена по истекот на рокот за пријавување
 • Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ги задоволуваат критериумите
 • Испратете го вашето CV ( молба ) на е-маил преку полето Брза Апликација
 • Апликациите да се достават заклучно со 08.08.2024 година

Пекабеско АД

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде