Vrabotuvanje.com - Самостоен машински одржувач - Скопје - Империал Тобако ТКС а.д.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Самостоен машински одржувач

Скопје

Рок за пријавување:

  • Империал Тобако ТКС а.д.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде