Vrabotuvanje.com - Магационер - Тетово - Тетово - САНМАРТИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магационер - Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

 • САНМАРТИ ДОО
 • Адреса: ул. Маршал Тито бб, 1200

Во своето долгогодишно постоење претпријатието САНМАРТИ создаде имиџ на препознатливост на пазарот, во што најдоминантни се инсистирањето на врвен квалитет и држењето чекор со модерниот дизајн и најновите достигнувања во сегментот завршни градежни материјали и опрема. Посебен акцент е ставен на материјалите и опремата за бањи, водоводните инсталации и системите за греење.

Палетата производи во големопродажба и малопродажба е навистина голема, за кои имаме воспоставено генерални застапства со шест реномирани компании, како и дистрибутерски однос со повеќе од 25 компании кои имаат значајна улога на светскиот пазар. Генерален увозник за Македонија на производите на Kolpa San-Slovenija, Herz-Slovenija, Rehau-Avstrija, Cisa-Turcija, Qvit-Turcija, Henkel-Srbija.

За потребите на магацинот на Санмарти – Тетово, отворена е работна позиција за

МАГАЦИОНЕР (со претходно работно искуство)

Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование;
 • Претходно работно искуство;
 • Активен возач;
 • Солидно познавање на територијата на Тетово и Западна Македонија.

Личен профил:

 • Организациски и аналитички способности;
 • Мотивирана и стабилна личност;
 • Лојални, вредни, комуникативни личности;
 • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати;
 • Способност за индивидуална и тимска работа.


​Вашите пријави можете да ги испратите електронски преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде