Vrabotuvanje.com - Возач на цистерна со Е категорија и АДР сертификат за опасни материи - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на цистерна со Е категорија и АДР сертификат за опасни материи

Куманово

Рок за пријавување:

 • ДЕТОИЛ ДОО

ДЕТОИЛ ДОО Куманово, има потреба од вработување на

Возач на цистерна со Е категорија и АДР сертификат за опасни материи
Реон Куманово


Потребни квалификации:
 • Возачка дозвола Е- категорија
 • АДР сертификат за цистерна
 • Дигитална картица за тахограф
 • Искуство со возење на цистерна сo опасни материи
 
Професионални знаења и способности:
 • Професионалност и одговорност за навремена и точна достава
 • Флексибилност и лојалност 
 • Професионална компетентност за возач
 • Одговорнорност за навремена и точна достава на робата до крајната цел
 • Одговорност за товарената и вратената роба во возилото
 • Одговорност за протокот на документација (фактури, повратници и сл.)
 • Грижа околу потребната документација
 • Грижа за возилото и стоката која ќе се транспортира
 
Личен профил:
 • Организираност и одговорност
 • Способност за тимска работа
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови
 
Доколку се исполнуваат бараните квалификации и компетенции потребно е кандидатите да испратат CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 075/289-790.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде