Vrabotuvanje.com - Општ магацински работник - Скопје - ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општ магацински работник

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Business Agent

Реномираната фирма ЕУРОГРАНДС, застапник за RAUCH – Bravo сокови, ORANGINA, VODA VRNJCI и GALA VODA објавува оглас за работна позиција

ОПШТ МАГАЦИНСКИ РАБОТНИК - СПРЕМАЧ НА РОБА - 2 (двајца)

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство ​
  • Пожелно поседување возачка дозвола Б категорија

Опис на работата:

  • Редење на роба, магацинско работење
  • Подготовка на робата за дистрибуција

Ние нудиме:

  • Плата по договор
  • Работно време 8:00 – 16:00 часот

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде