Vrabotuvanje.com - Сезонска работа во ВВ Тиквеш – агрономи, енолози и општи работници - Кавадарци - ВИНАРСКА ВИЗБА-ТИКВЕШ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сезонска работа во ВВ Тиквеш – агрономи, енолози и општи работници

Кавадарци

Рок за пријавување:

  • ВИНАРСКА ВИЗБА-ТИКВЕШ

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде