Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка - Струмица - Струмица - ДГТ Жикол ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка - Струмица

Струмица

Рок за пријавување:

  • ДГТ Жикол ДООЕЛ


ДГТ Жикол ДООЕЛ – реномирана градежна компаниja од Македонија која повеќе од 30 години успешно работи на македонскиот пазар, има потреба од нови лица во својот тим, во своите простории во Струмица.

Хигиеничар/ка

Потребни квалификации:

  • Редовно одржување на хигиена во деловни простории
  • Предност имаат кандидатите со работно искуство на позицијата

Личен Профил:

  • Флексибилност
  • Одговорна и вредна личност
  • Организираност

Вашата професионална биографија доставете ја преку полето Брза Апликација.
Телефон за контакт: 071/205-562  - Цветан

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде