Vrabotuvanje.com - Електротехничар - Струга - Струга - НефроПлус
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Електротехничар - Струга

Струга

Рок за пријавување:

  • НефроПлус

  

 
ПЗУ Нефроплус – Центар за дијализа , подружница Струга, имаат потреба од
 
1 (еден) ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР
за во наведената подружница
 


Договор за работа на определено време од 3 (три) месеци, со можност за продолжување на истиот.
 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ
  • ССС;
  • Пожелно  е да има возачка дозвола Б категорија;
  • Работно искуство не е приоритет.

СПОСОБНОСТИ И ВЕШТИНИ:

  • Способност за превземање на иницијатива;
  • Мотивираност за постојана едукација и надградба на знаења;
  • Флексибилност и способност за тимска работа;
  • Висока работна етика.
Договор за работа на определено време од 3 (три) месеци, со можност за продолжување на истиот.

Кратката биографија со фотографија и Писмото за мотивација, доставете ги преку полето Брза Апликација.

По завршувањето на огласот, само апликантите кои ги исполнуваат условите и ќе поминат предселекција, ќе бидат повикани на интервју.

Дискрецијата на апликантите е загарантирана!

Ве очекуваме!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде