Vrabotuvanje.com - Општ работник во магацин - Скопје - АРИЉЕМЕТАЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општ работник во магацин

Скопје

Рок за пријавување:

  • АРИЉЕМЕТАЛ ДОО

Доколку сакате да бидете дел од амбициозен и динамичен тим, ова е одлична можност да се приклучите на нашиот тим.
АРИЉЕМЕТАЛ доо објавува оглас за работното место

Општ работник во магацин
реон: Скопје

Потребни квалификации:

  • Завршено средно  образование,
  • Со или без работно искуство,  
  • Способност за тимска работа
  • Почетна Плата 26.000 денари

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови и сакаат да бидат дел од нашиот тим треба да достават по е-маил:

Kратка биографија (CV) со наведување на позицијата за која аплицираат и скорешна фотографија,

Најдоцна до 20.07.2024 год. на: e-mail: kariera@ariljemetal.com.mk.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде