Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка Погон - Скопје - ТИНЕКС-МТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка Погон

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТИНЕКС-МТ ДООЕЛ

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде