Vrabotuvanje.com - Автомеханичар (мехатроничар) - Скопје - Cilaz Laze DOOEL Skopje
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Автомеханичар (мехатроничар)

Скопје

Рок за пријавување:

 • Cilaz Laze DOOEL Skopje
 • Адреса: ул.3та Македонска Бригада бр.49, 1000 Скопје, MK, 1000 Skopje
 • Веб страна: http://www.cilaz.mk

  
            

ЦИЛАЗ е компанија која долги години постои во Македонија. Продаваме делови од програмата на Цитроен, Пежо и Рено. Располагаме со салон и сервис за возила и продавница за резервни делови. Во моментов, имаме потреба од:

 
АВТОМЕХАНИЧАР (МЕХАТРОНИЧАР) - СКОПЈЕ
 

Потребни квалификации:
 • ССС 
 • Со работно искуство
 • Пожелно е да поседува возачка дозвола Б-категорија
 • Познавање на англиски јазик и работа со компјутер пожелно но не и задолжително
Одговорности и задачи:
 • Работа во сервис за возила
 • Поправка на моторни возила
Личен профил:
 • Мотивирана и стабилна личност
 • Посветеност кон работата
Нудиме:
 • Динамична работа со можност за усовршување на професионален план, како и одлични услови за работа
   

Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.

Телефон: 02/2442-451
Моб: 071-853-133 / 070-227-482

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде