Vrabotuvanje.com - Менаџмент - Огласи
Сподели
Tweet
Сподели

Менаџмент - Огласи

Менаџер

Друштво за услуги РОЛЛСОФТ РСМ ДОО Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

Менаџер

International Account / Clients Manager - Sales Executive

ЕУРОЕВЕНТС ДОО

Скопје

Рок за пријавување:

International Account / Clients Manager - Sales Executive

Менаџер за малопродажба

Ambrela Корпорација д.о.о.

Скопје

Рок за пријавување:

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде