Vrabotuvanje.com - Office Manager - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

Вработување.Ком за потребите на својот клиент - Интернационална компанија има потреба од

Office Manager
со одлично познавање на германски јазик

Работни задачи:
 • Превод, изработка и организација на документи
 • Координирање со останатиот дел од тимот 
 • Организирање и закажување на состаноци 
 • Следење на административни протоколи 
 
Потребни квалификации:
 • Задолжително познавање на германски, англиски и македонски јазик.  
 • Минимум средно образование
 • Подготвеност за тимска и самостојна работа на зададени рокови
 • Прецизност и работливост
 
На кандидатите им нудиме:
 • Атрактивна плата 
 • Позитивна работна атмосфера со отворена комуникација
 • Континуирано усовршување во сите области (стручни, индивидулни, итн.)
 • Можност за напредување (лично и колективно)
 
 
Ве молам испратете ја вашата апликација преку полето Брза Апликација најдоцна до 23.04.2019.
Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде