Vrabotuvanje.com - Маркетинг промотерки - Скопје - Comodita
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Маркетинг промотерки

Скопје

Рок за пријавување:

  • Comodita

Сè започна со идејата за обезбедување на удобност.

Тоа беше 2014 година кога COMODITA MATTRESS се појави како бренд на пазарот, потомок производ и резултат од  работа направен во тек на 25 години искуство од една од најголемите компании во регионот - Devolli Corporation.
Линијата COMODITA MATTRESS беше само првиот чекор за влез на пазарот, што беше уште повеќе проследено со проектот наречен COMODITA HOME Chain of Stores кој содржи производи од домашна категорија.

Comodita Home има потреба од вработување на девојки над 18 години заинтересирани за работа во полето на маркетинг и промоции:

Маркетинг промотерки

Критериуми:

  • Возраст од 18 до 25 години
  • Одлични вештини за комуникација и промоција
  • Флексибилност во работниот распоред  
  • Претходно искуство во промоции се смета за предност

Личен профил:

  • Динамична и иницијативна личност
  • Посветеност, лојалност и одговорност
  • Свесност за други култури 


Бидете дел од маркетинг тимот на Comodita Home!

Вашите биографии можете да ги испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде