Vrabotuvanje.com - Маркетинг соработник - Скопје - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Маркетинг соработник

Скопје

Рок за пријавување:

  • GULF

 
GULF има потреба од Маркетинг соработник
 
 
Обврски и одговорности: 
  • Спроведување на маркетинг планови и остварување на планирани цели 
  • Организирање и следење на маркетинг активности
  • Координирање на маркетинг активности со продажни активности
Потребни вештини и способности:
  • Познавање на MS Office – напредно ниво
  • Продажни и комуникациски вештини
  • Аналитичност 
  • Почитување на зададени рокови 
 
Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација со назнака “за оглас за маркетинг соработник”.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде