Vrabotuvanje.com - Возач Ц - категорија - Скопје - Euro-Grands dooel
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач Ц - категорија

Скопје

Рок за пријавување:

  • Euro-Grands dooel
Business Agent

Euro-Grands dooel од Скопје увозник за Браво сокови и оранзирана гала, и има потреба од следната работна позиција:

Возач Ц - категорија (м)
Реон - Скопје

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно на работно искуство
  • Возачка дозвола Ц – категорија

Ние нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера
  • Редовна месечна плата во висина од 24.000 до 26.000 денари
  • Работно време 8:00 – 16:00 часот

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде